Druga odsłona obchodów 85-lecia Juraty już w sierpniu. LATO MUZYCZNE W JURACIE.

Z okazji 85-lecia powstania kurortu morskiego Jurata zapraszamy na XVI Festiwal Muzyczne Lato w Juracie 2016.

- 12 sierpnia 2016 

Bodo Musical w roli głównej: Dariusz Kordek

- 13 sierpnia 2016

Woytek Mrozek Show - Wirtuoz, Kompozytor, World Music, Klezmer i Muzyka Swingowa.

Jeden z najlepszych i najbardziej lubianych instrumentalistów na świecie.

- 14 sierpnia 2016

Janusz Szrom & Zbigniew Wrombel " Śpiewnik" - czyli największe polskie przeboje

                                                                                                                                                                Wstęp wolny - zapraszamy.

Zdjęcia Jastarnickie nowiny z albumu: XVI Lato Muzyczne w Juracie.- Jednocześnie w tym roku Jurata obchodzi 85-lecie swego powstania. Dzisiejszy, pierwszy dzień Muzycznego Lata w Juracie to musical "Bodo" z Dariuszem Kordkiem w roli głównej. Powiedziano, że nie można robić zdjęć, więc się dostosowałem. Jednak kiedy po przedstawieniu artyści się kłaniali uznałem, że zakaz już nie działa.

Dorota Goldpoint, oraz MOKSiR w Jastarni maja zaszczyt zaprosić na uroczysty pokaz mody zorganizowany z okazji obchodów 85-lecia powstania Juraty. Molo Jurata - 23 lipca - godz: 21:00

"NATCHNIONA MORSKĄ BRYZĄ" Wystawa Fotograficzna Katarzyny Paskuda z Okazji Obchodów 85 - lecia Powstania Juraty. Pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta.

Katarzyna Paskuda, MOKSiR, oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Jastarni maja zaszczyt zaprosić na oficjalne otwarcie wystawy 23 lipca, która potrwa do 30 sierpnia. Fotografie zaprezentowane będą na otwartej przestrzeni w pięknej scenerii molo w Juracie. Artystka zaprezentuje na niej swoje prace pochodzące z lat 2007-2016, wykonane głównie na terenie gminy Jastarnia i w mieście z którym najbardziej jest związana, w Juracie. Emocje, ludzie, piękne kobiety omotane morską bryzą, dzieci podczas radosnej zabawy, jak również znane osobistości, które poddały się czarowi pani fotograf podczas sesji. Spacer podczas tych wyjątkowych prac, to dawka artystycznego przekazu, która na długo zapadnie w pamięci i umili czas spędzony w Juracie. Spotkanie z autorką 23 lipca w Strefie eM (dawne Cafe Espresso) przy ul. Miedzymorze 10 w Juracie o godz. 19.00.

Zapraszamy na Półwysep ! Wystawa dosłownie do nieba ! Wystawę będzie można oglądać od 23 sierpnia 2016 prze miesiąc.

Pierwsza odsłona obchodów 85-lecia Juraty miała miejsce 23 lipca : Pokaz Mody współorganizowany z Dorotą Goldpoint, prowadzenie Tomasz Stockinger + recital utrzymany w klimatach muzyki i przebojów międzywojennych, na fortepianie zagrała Pani Agnieszka Putkiewicz. Od 23 lipca na molo stanęła wystawa fotograficzna "Znani kochający Juratę" przygotowana przez PHOTOCULTURE. Wystawę można było oglądać prze miesiąc.

Pokaz mody zorganizowany z okazji obchodów 85-lecia powstania Juraty. Molo Jurata - 23 lipca 2016 - Przygotowania.

Pokaz mody zorganizowany z okazji obchodów 85-lecia powstania Juraty. Molo Jurata - 23 lipca 2016 - godz: 21:00 - Rozpoczęty.

Pokaz mody zorganizowany z okazji obchodów 85-lecia powstania Juraty. Molo Jurata - 23 lipca 2016 - godz: 21:00

Pokaz mody w Juracie zamknął występ Tomasza Stockingera.

Obchody 85 - lecia Juraty.

HOME

KAMERA ONLINE

AKTUALNOŚCI

CIEKAWOSTKI

KONTAKT

Jurata apartamenty, pokoje,kwatery,tanie noclegi w Juracie

USŁUGI

ATRAKCJE

Projekt i realizacja:  nadmorzem.eu

REALIZACJE

OFERTA

KONTAKT

O NAS

POLITYKA PRYWATNOŚCI