KUŹNICA - POKOJE SYBERIA

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

OFERTA - JURATA - POKOJE POD MUSZELKĄ

Pokoje gościnne „Pod Muszelką” usytuowane są przy ulicy Ratibora 24. Jest to ulica prostopadła do wspomnianego wyżej deptaka, jako czwarta posesja od niego. Jest stąd wystarczająco daleko, aby nie słyszeć gwaru panującego na deptaku i jednocześnie blisko, zaledwie kilka kroków, od obu plaż, tej od strony Zatoki Puckiej i tej od strony otwartego morza.

 

Nasz obiekt położony jest w lesie, tonie w zieleni i kwiatach. Rosnące wszędzie sosny dodają uroku, bo przecież cała Jurata leży w lesie sosnowym. Pokoje „Pod Muszelką” to zespół samodzielnych, odizolowanych od siebie 2 – 3 osobowych pokoi z łazienkami, niektóre wyposażone są w aneks kuchenny, do każdego pokoju przylega własny ogródek wyposażony w meble ogrodowe.

 

Warto nas odwiedzić „Pod Muszelka”, ponieważ udało nam się tak zaaranżować pokoje i ogródki, aby każdy dysponował swoją własną przestrzenią. Przyjeżdżają do nas zarówno rodziny z dziećmi jak i osoby poszukujące ciszy i spokoju. Na przestrzeni ponad 30 lat istnienia naszego obiektu odpoczywali u nas przez wiele sezonów znani aktorzy i artyści scen warszawskich.

 

POKÓJ 1 OSOBOWY „LATARNIK” Z ANEKSEM

Szczególnie dedykowany dla osób samotnych, które pragną w cichej atmosferze spędzić wypoczynek na półwyspie helskim.
Miły i przytulny pokój jednoosobowy w klasie PREMIUM. Jak każdy w naszej ofercie pokój posiada bezpośrednie wejście z zewnątrz. Został wyposażony w mały aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, telewizję i łazienkę. Wszystko co potrzebne w czasie urlopu.

 

POKÓJ 2 OSOBOWY ”MUSZELKA”

Jak w kajucie, tylko we dwoje…
Przygotowaliśmy kolejny nowy pokoik. Naszą ofertę wzbogaciliśmy o kilka nowych pokoi 2 osobowych. Zostały zaaranżowane tak by jeszcze intensywniej dać Państwu odczuć klimat i miejsce w jakim spędzą Państwo swój wolny urlopowy czas.
W pokoju oczywiście jest łazienka z prysznicem, lodóweczka i telewizor. Kanały telewizyjne do dyspozycji gości to TVP1, TVP2, TVP3, POLSAT, TVN i TV4.

 

POKÓJ 2 OSOBOWY „MUSZELKA” Z DOSTAWKĄ

Pokój 2 osobowy z dostawką o powierzchni 12m2 i łazienką 3m2.

 

POKÓJ 2 OSOBOWY „ROMEO I JULIA”

Piękno wspólnych chwil. Cudownie być razem!
W naszym obiekcie nie może zabraknąć najczęściej poszukiwanych pokoi dwu osobowych. Największą cześć naszej oferty zajmują właśnie pokoiki dla dwojga, wszystkie wyposażone w łazienkę i telewizor, kanały telewizyjne do dyspozycji gości to TVP1, TVP2, TVP3, POLSAT, TVN i TV4.

 

POKÓJ 3 OSOBOWY „MUSZELKA”

Słuchaj szumu fal. Odkryj spokój w łagodności kształtów.
Przygotowaliśmy kolejny nowy pokoik. Naszą ofertę wzbogaciliśmy o kolejny nowy pokój 3 osobowy. Został zaaranżowany tak by jeszcze intensywniej dać Państwu odczuć klimat i miejsce w jakim spędzą Państwo swój wolny urlopowy czas. W pokoju oczywiście jest łazienka z prysznicem i telewizor. Kanały telewizyjne do dyspozycji gości to TVP1, TVP2, TVP3, POLSAT, TVN i TV4.

 

POKÓJ 3 OSOBOWY „ROMEO I JULIA”

Bezpiecznie, ciepło, przytulnie. Wsłuchaj się w marzenia!
Kolejny pokój w klasie premium, z bezpośrednim i niezależnym wejściem z zewnątrz. Wyposażony w łazienkę i telewizję, idealny dla 3 osobowej rodziny.

 

POKÓJ 3 OSOBOWY Z ANEKSEM KUCHENNYM

Smacznie, przytulnie, rodzinnie. Wypoczynek z akcentem kulinarnym!
Oferta skierowana do osób lubiących własną kuchnię, a wszystko za sprawą wyposażenia pokoju w niewielki ale funkcjonalny aneks kuchenny. Idealny dla 3 lub 4 osobowej rodziny. Pokój oczywiście wyposażony w łazienkę i telewizję.

 

„STUDIO”

Studio – pokój z   kuchnią z jadalnią.

 

STUDIO 2 POZIOMY

Dla zaspokojenia potrzeb całej rodziny, mamy do dyspozycji Państwa dwupoziomowe studio dla 4 osób.
Studio dwupoziomowe jest wyposażone w jedną łazienkę, aneks kuchenny z jadalnią, wszystko to jest umiejscowione na dole studia. Na pietrze znajduje się sypialnia dla 4 osób.

 

                                                                                                  Zapraszamy od maja do września.

JURATA - POKOJE POD MUSZELKĄ

HOME

KAMERA ONLINE

AKTUALNOŚCI

CIEKAWOSTKI

KONTAKT

Jurata apartamenty, pokoje,kwatery,tanie noclegi w Juracie

USŁUGI

ATRAKCJE

 Pokoje Pod Muszelką    ul. Ratibora 24,   84-141   Jurata     tel: +48/509-195-620    www.pokoje.com.pl 

Projekt i realizacja:  nadmorzem.eu

REALIZACJE

OFERTA

KONTAKT

O NAS

POLITYKA PRYWATNOŚCI