STYCZEŃ

LUTY

STYCZEŃ

3 kwietnia 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Jurata - wschód słońca w Juracie nad morzem - przyjemnie :)

4 kwietnia 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Jurata - już wiemy kto "kradnie" bratki z kwietników na deptaku. Udało się przyłapać sarny na gorącym uczynku - Międzymorze w Juracie.

12 kwietnia 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Sarny na deptaku Międzymorza zrobiły taką furorę, że rozpisywały się o nich gazety tj. Dziennik Bałtycki i Fakt.

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępniła link puck.naszemiasto.pl

Znikające bratki w Juracie. Już wiadomo czyja to sprawka.  Autor: Krzysiek Hoffmann 2016-04-12, Aktualizacja: dzisiaj 13:10 źródło: Polska Dziennik Bałtycki.

Znikające bratki w Juracie przy głównym deptaku zaczęły zastanawiać spacerowiczów. Sadzonki zaczęły ginąć z niewyjaśnionych przyczyn. Wszystko stało się jasne po opublikowaniu przez portal nasza-jurata.pl zdjęć "złoczyńców". Winne za ubytki w kwietniku przy ul. Międzymorza okazały się dwie sarny. Znikające bratki w Juracie z pobliskiego kwietnika znajdującego się przy molo zaniepokoiły mieszkańców. Poniszczone rośliny i dziury w ziemi psuły estetyczny wygląd nadmorskiego kurortu. A złoczyńców nikt za rękę nie mógł złapać. 
- Przypuszczenia były takie, że ktoś je podkrada do własnego ogródka, bo niektóre były wyrwane wraz z korzeniami - relacjonuje Marta Zasadzka z portalu nasza-jurata.pl. 

Bratki ginęły nocą, więc trudno było złodziejaszków schwytać na gorącym uczynku. Mieszkańcy jednak nie dali za wygraną. Pewnego poranka jeden z rowerzystów przejeżdżających w pobliżu ul. Międzymorza odkrył całą tajemnicę.

- Dostrzegł sarny, które wyjadały rośliny z kwietników - dodaje Marta Zasadzka.

Mężczyzna nie zdążył zrobić zdjęcia bratkowej uczty, bo spłoszone zwierzęta szybko oddaliły się z "miejsca zbrodni". Dzień później ta sztuka już się udała i uchwycił uciekające sarny na tle mola. Fotografie umieszczono na stronie nasza-jurata.pl. Jak tylko wyszło na jaw, kto jest odpowiedzialny za znikające bratki w Juracie, spacerowicze odetchnęli z ulgą.

12 kwietnia 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) post użytkownika Hotel "Morskie Oko". Wyprzedaż ostatnich miejsc na majówkę! Pobyty z rabatami 10 - 15%. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

14 kwietnia 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Widok z wieży widokowej w Juracie.

18 kwietnia 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) post użytkownika Marcin Bizewski - Pociag parowy Jurata Miedzymorze. Zabytkowy parowóz przejechał dziś przez Juratę.

23 kwietnia 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Szum wiatru...huk fal i zapach morza - plaża w Juracie 22.04.2016 :)

24 kwietnia 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Oprócz błękitnego nieba...nic mi więcej nie potrzeba :) - Jurata

27 kwietnia 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - A sarny są czujne i czekają na nowe bratki  :) - Jurata

29 kwietnia 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Polecamy pokoje w Juracie - bezpośredni kontakt do właściciela na stronie: nasza-jurata.pl - Nocleg sprawdzony przez nasza-jurata.pl :)

29 kwietnia 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Widok na boisko wieczorową porą - Jurata

29 kwietnia 2016 

Jurata noclegi -nasza-jurata.pl - udostępnił(a) post użytkownika OSW "Kaper" — w mieście: Jurata, Gdansk, Poland. - Majówka w OSW "Kaper" - Jurata

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LUTY

STYCZEŃ

HOME

KAMERA ONLINE

AKTUALNOŚCI

CIEKAWOSTKI

KONTAKT

Jurata apartamenty, pokoje,kwatery,tanie noclegi w Juracie

USŁUGI

ATRAKCJE

Projekt i realizacja:  nadmorzem.eu

REALIZACJE

OFERTA

KONTAKT

O NAS

POLITYKA PRYWATNOŚCI