STYCZEŃ

LUTY

STYCZEŃ

1 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) post użytkownika Jastarnickie nowiny - Najbardziej egzotyczne i tajemnicze miejsce w Juracie - ruina, tylko raczej nie malownicza.

1 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) post użytkownika Jastarnickie nowiny - Pozostańmy jeszcze w Juracie. Kawałek drogi z miejscami parkingowymi. Nikt nie wie kto to wybudował. Grunt należy do Urzędu Miasta, w stojącym obok domu też nic o tym nie wiedzą.

5 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) post użytkownika Jastarnickie nowiny - Dawna wieża ciśnień w Juracie od kilkunastu lat pełni funkcję punktu widokowego. Przez te lata okoliczne drzewa podrosły i nieco przesłoniły widok, ale i tak jest on piękny. 

5 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - dodał(a) nowy film. Przyjemny dzień nad morzem - Jurata

8 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - W piątek przy wejściu do kuchni Ośrodka Wypoczynkowego w Juracie wylądował zaobrączkowany gołąb. Był osłabiony i głodny, więc został nakarmiony ziarnem i miodem, żeby jak najszybciej nabrał sił do dalszych lotów.

9 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Iść...ciągle iść...w stronę Helu... :)

14 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Otrzymaliśmy informację od mieszkańców Juraty, że przy skrzyżowaniu Międzymorza z Ratibora powstanie specjalny tor do gry w Minigolfa.

14 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Spacer w Juracie :)

15 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - dodał(a) nowe zdjęcia (2) — w mieście: Jurata, Gdansk, Poland.
Jedliście już lody kręcone słony karmel ? mniam :)

16 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Jutro do Juraty przyjedzie Piłkarska Reprezentacja Polski wraz z rodzinami. Na Półwyspie Helskim będą odpoczywać przed Euro 2016 do 22 maja.

19 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Dzisiaj mijają dwa lata od zainstalowania kamery online przy molo w Juracie. W związku z tym przygotowaliśmy filmik z tego okresu :)

19 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) film użytkownika AeroLab.

22 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) link 24kaszuby.pl

20 maja ok. godz. 10.30 mieszkaniec Helu kierowca samochodu osobowego marki BMW jadąc w kierunku Juraty ok 1 KM poza terenem zabudowanym nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwlegle pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący był trzeźwy, trafił do szpitala jedynie ze złamaną ręką. To jedyna osoba poszkodowana w tym zdarzeniu. Kierowca może mówić o dużym szczęściu, jak widać na załączonych zdjęciach mogło to się dla niego skończyć tragicznie. Więcej na: 24kaszuby.pl

24 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Gdzieś pomiędzy Juratą a Helem :)

29 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Znowu wypadek :( Opel i daewoo zderzyły się pomiędzy Juratą a Helem. Droga była zablokowana. Więcej na: kontakt24.tvn24.pl

30 maja 2016 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Jest taka fantastyczna pogoda, że nawet padalec zwyczajny został przyłapany jak pełzł na plażę ;) - Jurata

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LUTY

STYCZEŃ

HOME

KAMERA ONLINE

AKTUALNOŚCI

CIEKAWOSTKI

KONTAKT

Jurata apartamenty, pokoje,kwatery,tanie noclegi w Juracie

USŁUGI

ATRAKCJE

Projekt i realizacja:  nadmorzem.eu

REALIZACJE

OFERTA

KONTAKT

O NAS

POLITYKA PRYWATNOŚCI