WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

LUTY

STYCZEŃ

1 grudnia 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) zdjęcie użytkownika Jastarnickie nowiny. Pierwsza sesja nowej kadencji Rady Miasta Jastarni.

4 grudnia 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępniła zdjęcia Krzysztof Lisakowski - taka sytuacja nad morzem w Juracie.

5 grudnia 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - 

Święta w Juracie: 5 dni dla 1, 2 lub 4 osób z wyżywieniem, wigilią, basenem i więcej od 499 zł w Hotelu Morskie Oko.

OFERTY SPECJALNE W MORSKIM OKU:
1. GRUDNIOWA PROMOCJA - Wliczone w ofertę: korzystanie z basenu, sauny, siłowni, jacuzzi, bilard, piłkarzyki, 10 % rabatu na zabiegi w hotelowym SPA.
2. BOŻE NARODZENIE 2014 - Dla każdej rodziny słodka niespodzianka w pokoju na powitanie, 10 % rabatu na dodatkowe zamówienia w Restauracji Morskie Oko, 10 % rabatu na zabiegi w hotelowym Spa, korzystanie z basenu, sauny, siłowni, jacuzzi, korzystanie z Sali Zabaw dla dzieci.
3. SYLWESTER 2014/2015 - Nieograniczone korzystanie z Kompleksu Tropicana (basen, sauna, siłownia, jacuzzi), bilard, piłkarzyki, 10 % rabatu na zabiegi w Spa, 15 % rabatu na zamówienia a'la carte oraz alkohole w Restauracji „Morskie Oko” przez cały pobyt, miejsce postojowe. Zapraszamy !!!
www.morskie-oko.com.pl 

6 grudnia 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl -  Fontanna Jurata została już ŚWIĄTECZNIE ozdobiona. Koty skorzystały z tej okazji i postanowiły zaplanować "ROMANTYCZNĄ KOLACJĘ WE DWOJE"  — w Jurata.

8 grudnia 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Zachód słońca — w Molo Jurata.

13 grudnia 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Uwaga! Pociąg osobowy do Helu pojedzie niczym Pendolino!
Od niedzieli pociągi na trasie Reda-Hel po raz pierwszy pojadą z prędkością 100 km/h. Dyrekcja PKP apeluje o zachowanie w najbliższych dniach w okolicach torowisk szczególnej ostrożności.

18 grudnia 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Mikołaj ma renifery, a w Juracie mamy białego Daniela.
Naturalnym obszarem jego występowania jest obszar śródziemnomorski (południe Europy, Azja Mniejsza i północna Afryka). W Polsce nie jest gatunkiem rodzimym. Został introdukowany po raz pierwszy w XIII wieku na Nizinie Śląskiej. Od XVII wieku był wielokrotnie wprowadzany w wielu regionach kraju. Obecnie występuje głównie w zachodniej części Polski (województwo lubuskie, województwo dolnośląskie), dość nielicznie. Na świecie został z powodzeniem wprowadzony do blisko 40 krajów w różnych regionach, w tym w obydwu Amerykach, Australii i Oceanii.
Fot. Krzysztof Lindstädt, oraz Marek Ceberek 

20 grudnia 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Dzisiaj nad morzem wiatr jest dość silny - Jurata.

23 grudnia 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Skromnie, ale świątecznie :)
nasza-jurata.pl - :) w świątecznym nastroju w miejscu Jurata.

24 grudnia 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Humorystyczny filmik w prezencie dla Wszystkich ;) Zdrowych, Rodzinnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy nasza-jurata.pl :)

30 grudnia 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Zakończyły się zaplanowane prace rewitalizacyjne w Juracie realizowane z udziałem środków pomocowych z programu operacyjnego PO RYBY.
Na skwerze przy ul. Międzymorze wymieniono nawierzchnię drogową i ciągów pieszych, oświetlenie i wykonano prace porządkowe w zieleni parkowej. Roboty te pochłonęły 75.500 złotych. Pozostał montaż tablicy z widokami dawnej Juraty. Przy budynku dawnej szkoły w Juracie, gdzie obecnie
działa świetlica terapeutyczna powstały boiska ze sztuczną nawierzchnią i nowy plac zabaw dla dzieci. Znalazły się tam również urządzenia dla dorosłych do gimnastyki na świeżym powietrzu. Koszt robót budowlanych i dostawy sprzętu wyniósł ok. 504.600 złotych. Pozostała do realizacji dostawa ławki „solarnej” wyposażonej w panele solarne, które zbierać mają energię wykorzystywaną następnie do ładowania smartfonów czy tabletów.

HOME

KAMERA ONLINE

AKTUALNOŚCI

CIEKAWOSTKI

KONTAKT

Jurata apartamenty, pokoje,kwatery,tanie noclegi w Juracie

USŁUGI

ATRAKCJE

Projekt i realizacja:  nadmorzem.eu

REALIZACJE

OFERTA

KONTAKT

O NAS

POLITYKA PRYWATNOŚCI