WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

LUTY

STYCZEŃ

2 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - 2 lipiec - w Juracie remontują deptak spacerowy, a wczasowicze i mieszkańcy Juraty brodzą w piachu po kostki :( — w Jurata. Szkoda, że nie udało się zakończyć prac przed sezonem.

2 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Jurata nad morzem - zachód słońca.

5 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Uwaga ! Dzisiaj ok godz: 3:00 uszkodzono lunetę obserwacyjną, która znajduje się na końcu mola w Juracie. Wszystkich, którzy mogą pomóc w tej sprawie proszę o informację pod nr tel: 723-635-665 Michał.

8 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Przejazd samochodem przez główną ulicę: Wojska Polskiego w Juracie.

9 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - zmienił(a) zdjęcie w tle.

10 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - KLUBO KAWIARNIA PRL - informacja
Finałowy mecz o Mistrzostwo Świata w piłce nożnej na największym ekranie w Juracie. Grill, własne wypieki, NAJNIŻSZE ceny, np: 5 zł piwko, 5 zł kawa, 5 zł kieliszek wódki. Początek meczu 21:00 U nas rozgrzewka już od 20:00.
KLUBO KAWIARNIA P.R.L - ZAPRASZA. Rezerwacja stolików 501-528-858

9 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Dołączył do nas domek holenderski Promyk w miejscowości Jurata.

11 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - SCENA KULTURALNA - JURATA. KALENDARIUM WYDARZEŃ - LIPIEC.

20 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Pogoda dopisuje i pewnie dlatego wczoraj odnotowaliśmy rekord. Przyjęliśmy aż 120 połączeń przychodzących związanych z wynajmem pokoi. Większość osób szukało jednak noclegów w Jastarni. Jurata jest mniej "oblegana" przez wczasowiczów. Co na to wpływa ??? Ceny ??? Rezerwacje z dłuższym wyprzedzeniem ??? A może coś innego ??? Oceńcie sami.

20 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Jurata przyciąga jak magnes. Kuba Wojewódzki z długonogą blondynką jest widywany znowu w Juracie. Para wynajmuje apartament z widokiem na Zatokę Pucką. Przyjechali Lamborghini.

20 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Dobra widoczność przyczyniła się do tego, że można było z Juraty zobaczyć Gdyński Sea Towers.

22 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) film użytkownika Radio WNET. Mieszkaniec Juraty Jurij, pochodzący z Ukrainy udziela wywiadu dla Radia WNET. Jak jutro powiedzą strzelać, to będą strzelać... "Jurij gdzie ty jedziesz? Przecież tam Kaszuby mieszkają?!" — w Port Jastarnia.

23 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - SCENA KULTURALNA - JURATA. KALENDARIUM WYDARZEŃ - SIERPIEŃ.

24 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Kuba Wojewódzki w Juracie przy ul. Mestwina.

24 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Zachód słońca nad morzem w Juracie. Film po klatkowy.

25 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Super zabawa - najlepsze lato na całej planecie - 25-26.07.2014 Jurata - wstęp wolny.

26 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Super zabawa - Szymon Majewski odwiedził KLUBO KAWIARNIĘ PRL w Juracie przy ul. Mestwina.

31 lipca 2014 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Super zabawa - udostępnił(a) zdjęcie użytkownika Barbara Kallaur
Na ulicy Ratibora znaleziono pieska.
Na ulicy Ratibora znaleziono tego pieska. Tel. 660683084.PROSIMY O POMOC W ODNALEZIENIU WLASCICIELA.Piesek jest batdzo smutny.
Tomek Popiołek: - Byłem świadkiem zdarzenia jak pies uciekł właścicielom. Niestety nie udało się go dogonić. Pies wabi się Roxi. Miało to miejsce w dn 28 lipca w godzinach wieczornych (właściciele pakowali samochód do wyjazdu). Mieszkali na posesji przy ul. Mestwina (na przeciwko wjazdu na dawny parking hotelu Neptun). Samochód BMW1, numery rejestracyjne zaczynały się na B.

HOME

KAMERA ONLINE

AKTUALNOŚCI

CIEKAWOSTKI

KONTAKT

Jurata apartamenty, pokoje,kwatery,tanie noclegi w Juracie

USŁUGI

ATRAKCJE

Projekt i realizacja:  nadmorzem.eu

REALIZACJE

OFERTA

KONTAKT

O NAS

POLITYKA PRYWATNOŚCI