STYCZEŃ

LUTY

STYCZEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

LUTY

STYCZEŃ

11 czerwca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Ludzie opaleni i trochę przeziębieni. Zimno, ale nadal słonecznie i klimatycznie :)  

12 czerwca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) zdjęcie użytkownika Monia Monia. - Na terenie Centrum Usług Logistycznych Ośrodek „Kaper” w Juracie od poniedziałku do czwartku odbywało się szkolenie obronne dla kadry kierowniczej jednostek i komórek organizacyjnych Komendy Stołecznej Policji. W zajęciach uczestniczyli także przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej i Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Patronat nad szkoleniem objął Zastępca Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Piotr Owsiewski. 

14 czerwca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Jutro startuje Kiteszkoła z siedzibą na terenie WZW Jantar w Juracie. Wiecie gdzie to jest ? Kiteszkoła powstała w 2003, jest więc jedną z pierwszych szkół kiteboardingu w Polsce. Sławek i Mateusz, jej właściciele, od 12 lat pływają, od 10 szkolą. Sławek jest także instruktorem snowboardu, nart, piłki nożnej i siatkówki. Mateusz to z kolei były zawodnik polskiej kadry w snowboardzie (konkurencje alpejskie). 
W lato Kiteszkoła ma swoją bazę w Juracie, gdzie zatrudnionych jest w sezonie 7 instruktorów. Warunkiem podjęcie pracy jest posiadanie uprawnień.
- Stawiamy na kwalifikacje uczących i jakość szkoleń. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania zgodnie z wytycznymi IKO. Sami też cały czas się doszkalamy - zarówno w zakresie praktyki, jak i teorii. Co roku też staramy się wymieniać sprzęt na kolekcje bieżącego sezonu. 
Poza sezonem organizujemy wyjazdy w najróżniejsze zakątki świata. Ze szkoleniami byliśmy już m.in. w Wenezueli, Wietnamie, na Mauritiusie. W Egipcie współpracujemy z bazami w El Gounie i Soma Bay. Na każdym wyjeździe gościmy ok. 20 osób. Jesteśmy w stanie sprawnie i szybko zorganizować wyjazd szkoleniowy właściwie w każde miejsce na świecie w zależności od upodobań klientów.

15 czerwca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) zdjęcie użytkownika Miasto Hel. - W niedzielę,14.06.2015 r. około godziny 8 na drodze wojewódzkiej nr 216 między Juratą a Helem doszło do śmiertelnego wypadku. 32-letni mieszkaniec powiatu puckiego stracił panowanie nad oplem i czołowo zderzył się z autokarem. Mężczyzna zginął na miejscu.

21 czerwca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Dzisiaj pierwszy Dzień Lata, temperatura w Juracie 16 stopni C. Jak na lato to trochę zimno, ale niektórzy uwielbiają taką pogodę :) 

24 czerwca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Otrzymaliśmy od mieszkańca Juraty zdjęcia z pytaniem: - Kto postawił takie "STRASZYDŁO" w Juracie ?

28 czerwca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Cudowny dzień na plaży w Juracie :)

HOME

KAMERA ONLINE

AKTUALNOŚCI

CIEKAWOSTKI

KONTAKT

Jurata apartamenty, pokoje,kwatery,tanie noclegi w Juracie

USŁUGI

ATRAKCJE

Projekt i realizacja:  nadmorzem.eu

REALIZACJE

OFERTA

KONTAKT

O NAS

POLITYKA PRYWATNOŚCI