STYCZEŃ

LUTY

STYCZEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

LUTY

STYCZEŃ

1 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Dzisiaj w Juracie :)

 

3 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Nocą - w mieście Jurata, Gdańsk, Poland

 

5 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Nocą - PRZYPOMINAMY O KONKURSIE - Szykujcie albumy i skanery ! Zaczynamy konkurs " STARE ZDJĘCIA Z JURATY"
Co można wygrać ? Nocleg w apartamencie MAX www.max.nadmorzem.eu , lub 2-letnią reklamę na: www.nasza-jurata.pl . Zdecydujcie Sami co będzie dla Was bardziej przydatne :) Czekamy... i zamieszczamy fotkę - Długodystansowe mistrzostwa pływackie Polski w Juracie.Trójka uczestników zawodów siedząca na wyspie pływającej w miejscu przeznaczonym dla komisji sędziowskiej. 1939 r. (to nie jest zdjęcie konkursowe) Wygrana trafi do właściciela zdjęcia, które otrzyma największą ilość lajków do 15.02.2015 do godz: 22:00. Zdjęcia można publikować na naszej stronie fb, lub przesyłać na: kontakt@nadmorzem.eu . Więcej fotek na: www.nasza-jurata.pl. PS - Na tą chwilę największą ilość lajków (39) zebrało zdjęcie, które zamieściła Jolanta Cicha "Dzień Dziecka w "Merkurym" 1965"

 

6 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Jeżeli ktoś potrzebuje drewno na opał zapraszamy na parking przy ul. Ratibora 52 w Juracie. Porąbane już drzewo można odebrać dzisiaj do godz: 17:00 - za darmo.

 

8 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Dziś bardzo silny wiatr, morze sztormowe, aż huczy. - Jurata

 

10 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Zachód słońca nad zatoką. Zdjęcia zostały zrobione z tarasu Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Kaper.

 

14 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Wymiana desek na Molo w Juracie.

 

14 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Poczta Polska na sprzedaż - Ktoś chętny ?

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, oznaczona w ewidencji gruntów jako działki nr 50/2 oraz 51/2, o łącznej powierzchni 395 m², Działka nr 50/2 o powierzchni 70 m² stanowi działkę niezabudowaną, działka nr 51/2 o powierzchni 325 m² stanowi działkę zabudowaną budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 78,50 m², położonej w miejscowości Jurata ul. Wojska Polskiego 18, gmina Jastarnia, pow. pucki, woj. pomorskie. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Jurata w gminie Jastarnia, przeznaczenie terenu na którym położona jest nieruchomość jako tereny zabudowy usługowej – hotele i ośrodki wypoczynkowe, sanatoria. Dopuszcza się zachowanie funkcji mieszkaniowej i pensjonatowej. jednokondygnacyjny, wolnostojący budynek biurowy został wybudowany w technologii tradycyjnej drewnianej na ceglanych fundamentach, częściowo podpiwniczony. Rodzaj zabudowy wolnostojąca, wykorzystane materiały do budowy: cegła i drewno. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa usługowa park, lokale gastronomiczne. Działka posiada kształt wielokąta lecz o korzystnym inwestycyjnie obrysie, ukształtowanie terenu płaskie bez wyraźnej mikrorzeźby. Nieruchomość ma dostęp do pełnej infrastruktury technicznej: sieci elektrycznej oświetleniowej i siłowej, wodociągu i kanalizacji sanitarnej oraz sieci telefonicznej. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Nieruchomość znajduje się w odległości ok. 400 m od molo oraz plaży nad Zatoką Pucką. Naprzeciwko wycenianej nieruchomości zlokalizowany jest peron PKP (linia kolejowa Hel-Gdynia). Lokalizacja ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo głównej drogi Władysławowo- Hel postrzegana jest jako atrakcyjna przez potencjalnych nabywców.

charakter nieruchomości         - Inwestycyjne
powierzchnia użytkowa            - 79 m2
powierzchnia gruntu                 - 395 m2
status                                           - Wystawione do sprzedaży
termin licytacji                            - 18.02.2015
cena wywoławcza                      - 325 000 zł
województwo                             - Pomorskie
gmina                                           - Jastarnia 
powiat                                          - Pucki
miejscowość                               - Jurata

 

15 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Konkurs "STARE ZDJĘCIA Z JURATY" rozstrzygnięty :) Najwięcej lajków (159) otrzymała fotka Katarzyny Cichosz pt. Spacer ulicą Ratibora - 1969r. Gratulacje :) Dodatkowo chcielibyśmy wyróżnić i również przyznać nagrodę Pani Jolancie Cichej za dostarczenie do naszej kolekcji tak pokaźnej ilości zdjęć. — w mieście: Jurata.

 

16 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Wieloryb w Bałtyku. "Myśleliśmy, że to łódź podwodna"
Rybacy z Kuźnicy spotkali w Zatoce Puckiej wieloryba. - Przez godzinę za nim płynęliśmy - mówią. Swoje spotkanie nagrali, a film udostępnili jedynie "Wyborczej". To już drugi raz, kiedy kuter Zenona Dettlaffa spotkał tego niecodziennego na Bałtyku ssaka.
Wieloryba rybacy zauważyli w trakcie połowu. - Byliśmy właśnie przy sieciach dorszowych - mówi Zenon Detlaff, kapitan jednostki. - Już ściągaliśmy kotwicę, kiedy zauważyłem, że coś się wynurzyło. Myślałem, że to łódź podwodna i że zobaczyłem peryskop, ale po 15 s to coś wynurzyło się znowu. O, mamy znowu wieloryba! - pomyślałem.
Ostatnim razem Zenon Detlaff wieloryba w Bałtyku widział w 30 marca 2006 r. Naukowcy ustalili potem, że był to humbak.
- Teraz to był inny osobnik - twierdzi rybak.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 11.30, 2 i pół mili na zachód od Helu. Załoga kutra postanowiła wieloryba śledzić.

17 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - DZIEŃ KOTA był udany... przynajmniej dla kotów :D - w mieście Jurata.

19 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Dzisiejszy dzień w Juracie zakończył się cudownym zachodem słońca :)

19 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Amerykański samolot wojskowy Bell-Boeing V-22 Osprey dzisiaj ok 18:00 krążył nad Juratą i Jastarnią. Więcej informacji na: 

Amerykański samolot Osprey wylądował w pobliżu Westerplatte. Nietypową jednostkę sfotografował operator TVN24. - Samolot bierze udział w ćwiczeniach sił specjalnych - potwierdza kmdr ppor. Czesław Cichy, rzecznik Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej.

20 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Ostatnie wolne terminy w mieszkaniu przy ul. Wojska Polskiego. 
11-30 lipca, oraz od 22 sierpnia. Informacje o mieszkaniu na: nasza-jurata.pl 

21 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Okazuje się, że wcale nie trzeba wchodzić w głąb lasu żeby zobaczyć zwierzynę leśną. Zdjęcia zostały zrobione z peronu w Juracie.

24 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Zachód  słońca w Juracie potrafi zachwycić.

25 lutego 2015

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Następny wspaniały, ciepły i spokojny dzień w miejscowości Jurata.

HOME

KAMERA ONLINE

AKTUALNOŚCI

CIEKAWOSTKI

KONTAKT

Jurata apartamenty, pokoje,kwatery,tanie noclegi w Juracie

USŁUGI

ATRAKCJE

Projekt i realizacja:  nadmorzem.eu

REALIZACJE

OFERTA

KONTAKT

O NAS

POLITYKA PRYWATNOŚCI