STYCZEŃ

LUTY

STYCZEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

LUTY

STYCZEŃ

3 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - morze...nasze morze... :) w Juracie

5 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Uwaga mieszkańcy! - Zbiórka odpadów biodegradowalnych.

W miesiącu marcu 2015 roku odbędzie się pierwsza zbiórka odpadów biodegradowalnych z terenu nieruchomości. Zostanie ona przeprowadzona łącznie ze zbiórką pozostałych grup odpadów zbieranych selektywnie we wtorek 24 marca.
Kolejne zbiórki odpadów biodegradowalnych odbywać się będą zgodnie z załącznikiem do uchwały nr LIII/426/2014 Rady Miasta Jastarnia z dnia 29.10.2012 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi - 1 raz na tydzień do 31 października 2015 roku.

8 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Czy wiecie, że pomiędzy oczyszczalnią ścieków w Juracie, a zachodnim skrajem zabudowy Juraty występuje na wpół lądowy skorupiak ZMIERACZEK ZATOKOWY ?

13 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Mierzeja Helska FPV - Z pokładu Drona - fantastyczne ujęcia w Juracie i nie tylko :)

13 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - JURATA W RANKINGU TOP ATRAKCJE 2015.

Plebiscyt Top Atrakcje przeprowadzany jest w dwóch etapach - eliminacjach i w głosowaniu finałowym. W eliminacjach biorą udział atrakcje wytypowane przez redakcję portalu topatrakcje.pl. Podczas głosowania Internauci wyłonią dwie najlepsze atrakcje w poszczególnych podkategoriach.
Eliminacje potrwają do 14 kwietnia 2015.

Drugi etap plebiscytu to głosowanie finałowe, w którym wyłonione zostaną najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach czyli Top Atrakcje. Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja. Finał trwać będzie od 14 kwietnia do 15 maja 2015.

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA NA JURATĘ

14 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Dzisiaj woda w Zatoce Puckiej była przeźroczyście przeźroczysta :) - w Juracie

18 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Zorza polarna - niesamowite zjawisko można było obserwować dzisiejszej nocy nad morzem. Fot. Krzysztof Ciemiński.

18 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Słonecznie, ale chłodno - molo Jurata. 

19 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) post użytkownika Jastarnickie nowiny.

W kwietniu br. odbędzie się zbiórka mebli i innych odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego dużego sprzętu AGD i RTV (pralki, lodówki, telewizory, komputery). Właściciel odpadów winien dokonać zgłoszenia w okresie od 30 marca br. do 17 kwietnia br. w godzinach 730 – 1500 na numer telefonu 58 675 19 38 lub osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Jastarnia pok. 305 zawierającego: adres nieruchomości, na której znajdują się odpady, rodzaj i ilość odpadów do odebrania, telefon kontaktowy. Odpady będą odbierane: z terenu Kuźnicy - w poniedziałek 20 kwietnia br., ze wschodniej części Jastarni (do ul. Portowej w kierunku Juraty) - w środę 22 kwietnia br., z zachodniej części Jastarni (od ul. Portowej w kierunku Kuźnicy) - we czwartek 23 w kwietnia br., z terenu Juraty - w piątek 24 kwietnia br. Odpady podlegające zbiórce należy zgromadzić na terenie nieruchomości w pobliżu bramy wjazdowej.

20 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Zaćmienie słońca widziane z Juraty. Zdjęcia wykonane są bez użycia specjalistycznego sprzętu.

22 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - 21 marca 2015 rozpoczęła się wiosna kalendarzowa, która nas przywitała nieciekawą pogodą. Padał śnieg, a w nocy deszcz i wiał silny wiatr. Dzisiaj natomiast nad morzem było całkiem pogodnie. - Jurata

23 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Zachód słońca nad Zatoką Pucką, oraz spacerek nad morzem :) - w mieście Jurata, Gdańsk, Poland

26 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Dołączyły do nas nowocześnie wyposażone pokoje gościnne "Pod Muszelką" - Pokoje mieszczą się w Juracie przy ul. Ratibora 24 Więcej na: nasza-jurata.pl

30 marca 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy Kaper. Długo wyczekiwany podjazd został ukończony :)  - Jurata

HOME

KAMERA ONLINE

AKTUALNOŚCI

CIEKAWOSTKI

KONTAKT

Jurata apartamenty, pokoje,kwatery,tanie noclegi w Juracie

USŁUGI

ATRAKCJE

Projekt i realizacja:  nadmorzem.eu

REALIZACJE

OFERTA

KONTAKT

O NAS

POLITYKA PRYWATNOŚCI