STYCZEŃ

LUTY

STYCZEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

LUTY

STYCZEŃ

1 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - "Posylwestrowy" spacer nad morzem w Juracie.

5 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - UWAGA, MIESZKAŃCY JURATY.

Burmistrz i  Rada Miasta Jastarni zapraszają Mieszkańców Juraty na spotkanie konsultacyjne dotyczące utworzenia jednostki pomocniczej Gminy Miasta Jastarnia - Osiedla (docelowo osady) Jurata i określenia jej granic. Spotkanie odbędzie się 9 stycznia (piątek) o godz: 16:00 w świetlicy profilaktyczno - opiekuńczej (dawna szkoła w Juracie)  Planowane granice określa mapa stanowiąca załącznik do Uchwały Nr LIV /445/2014 Rady Miasta Jastarnia z dnia 27.10.2014 r. w sprawie określenia zasad trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Gminy Miasta Jastarnia w sprawie utworzenia jednostki pomocniczej - Osiedla Jurata.

5 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - PRZEWOZY REGIONALNE

Rozkład Jazdy Pociągów  ważny w dniach: 14.12.2014 - 14.03.2015.

5 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Nocą w Juracie można spotkać łabędzie i samotnego  kota Mariana, który pomieszkuje na molo. 

6 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Dzisiaj ok godz: 20:00 na osiedlu w Juracie, kierowca samochodu marki SEAT uderzył w budynek mieszkalny obok wejścia do klatki schodowej. Na szczęście w pobliżu nikogo nie było. Poszkodowany w wypadku został kierowca, którego karetka odwiozła do szpitala.

8 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Zapytanie od Pani Aleksandry:

"- Witam interesuje mnie wynajęcie mieszkania na ul Ratibora w terminie od 03.08.2015 do 17.08.2015 lub zbliżonym dla 2 dorosłych osób i dwójki dzieci. Max kwota za nocleg to 200 zł,najważniejsza sprawa to kuchnia lub aneks kuchenny w pełni wyposażony (do samodzielnego przygotowywania posiłków),metraż min 40m2." Jeżeli jest ktoś chętny - informacja na priv.

9 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Spotkanie, które odbyło się 9.01.2015 było nawiązaniem do poprzedniego zebrania konsultacyjnego, dotyczącego nadania Juracie statusu OSADY. W trakcie dalszej procedury okazało się, że aby uzyskać status OSADY konieczne jest stworzenie odrębnego obrębu geodezyjnego. Przepisy dotyczące geodezji dają możliwość stworzenia obrębu geodezyjnego dla jednostki pomocniczej gminy. Jednostkami pomocniczymi gminy są: sołectwa dzielnice i osiedla. Z geodezyjnego punktu widzenia Jurata w ogóle nie posiada swojego terenu. Żeby więc miejscowość Jurata zaistniała, musi posiadać swoje granice. Reasumując: Jurata najpierw zostanie OSIEDLEM, a następnie OSADĄ, natomiast początek Juraty będzie za Ośrodkiem Wypoczynkowym Posejdon, a koniec przed Ośrodkiem Wypoczynkowym WDW.

Zostały również poruszone tematy:
1. Doprowadzenie sieci gazowej do Juraty - terminy jeszcze nie są znane.
2. Pojawienie się dwóch operatorów Multimedia i Chopin, którzy oferują najszybsze łącza internetowe, oraz telewizję cyfrową. Nareszcie zaistnieje możliwość poprawy sygnału internetowego w miejscu gdzie zamieszczona jest kamera w Juracie.
3. Ekowik - jakość wody w Juracie.
4. Ostrzeżenie pogodowe: przez weekend ma mocno wiać - w strefie brzegowej w porywach nawet do 110 km/h 
5. 15.01.2015 o godz: 9:00 w Urzędzie Miasta w Jastarni odbędzie się sesja Rady Miasta, która będzie poświęcona możliwości wykorzystania środków Unijnych, które są w dyspozycji lokalnej Grupy Rybackiej.
6. Ścieżka rowerowa nad Zatoką Pucką będzie się kończyła przy ul. Sambora, następnie zostanie doprowadzona do drogi wojewódzkiej. Prace mają być wykonane jeszcze w 2015.
7. Poprawa chodników przy ul. Wojska Polskiego.
8. Sprzątanie płatnych miejsc parkingowych przez firmy zewnętrzne.
9. Sprzątnie terenu boiska, oraz terenu pomiędzy boiskiem a budynkiem 63.
10. Przeprowadzanie remontów i konserwacji w budynku byłej szkoły. 
11. Usunięcie drewnianego straganu, który stoi pomiędzy budynkiem byłej szkoły, a sklepem spożywczym.
12. Tablica informacyjna cd...
13. Spotkanie z Urzędem Skarbowym odbędzie się 23.01.2015 o godz 13:00 w OSP w Jastarni - dotyczy działalności gospodarczych.
14. Zepsuł się zegar z temperaturą, który był umieszczony przy skrzyżowaniu ul. Międzymorze i Wojska Polskiego - zostanie zakupiony nowy.
15. Kiedy zostanie rozpoczęta budowa na miejscu Neptuna w Juracie - jeszcze nic nie wiadomo.

11 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - ORKAN FELIKS - JURATA

11 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - ORKAN FELIKS - JURATA

12 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Tęcza nad morzem...i nie tylko... :) - Jurata

13 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Szykujcie albumy i skanery ! Zaczynamy konkurs " STARE ZDJĘCIA Z JURATY"
- Wszyscy, którzy nie mieszkają w Juracie mogą wygrać nocleg w apartamencie MAX www.max.nadmorzem.eu . Miejscowi natomiast mogą otrzymać 2-letnią reklamę na: www.nasza-jurata.pl . Zdecydujcie Sami co będzie dla Was bardziej przydatne  :) Czekamy... i zamieszczamy już pierwsze fotki z podziękowaniami dla Grzegorza Hermanna :) Wygrana trafi do właściciela zdjęcia, które otrzyma największą ilość lajków do 15.02.2015 do godz: 22:00.  Zdjęcia można publikować na naszej stronie fb, lub przesyłać na: kontakt@nadmorzem.eu . Więcej fotek na: www.nasza-jurata.pl 

17 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Na molo w Juracie :)

20 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Jest i śnieżek :) - ale tylko na chwilkę, bo temperatura ma wzrastać - molo w Juracie

21 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - I kto by pomyślał, że spacerując po lesie można się natknąć np: na coś takiego jak przedwojenna maszyna do pisania - rok produkcji 1928. Zamieszczamy do porównania dwa zdjęcia - w Jurata.

23 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) link telewizja TTM - Tyberiusz Narkowicz, burmistrz Jastarni.
Inwestycje w Juracie. Czy popłyniemy latem z Jastarni do Gdyni i kiedy pojedziemy wyremontowaną drogą wojewódzką 216 - m.in. o tym rozmawiamy dzisiaj z burmistrzem Jastarni, Tyberiuszem Narkowiczem.

23 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - udostępnił(a) zdjęcie użytkownika Magda Gessler - Przed wyjazdem na KR..... #Jurata :)))) - Magda Gessler w Juracie.

23 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Dobranoc :) - w Molo Jurata

24 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - Dzisiaj :) - w Jurata, Gdańsk, Poland

24 stycznia 2015 

Jurata noclegi - nasza-jurata.pl - W Juracie od kilku miesięcy remontowane jest Bałtykarium. W związku z tym dzisiaj o godz 14:00 odbyła się wizja lokalna budynku. W urzędowych oględzinach, obiektu uczestniczyli: Burmistrz Miasta Jastarni, oraz Radni. Nie stwierdzono nieprawidłowości, ani żadnych uchybień. Remont jest przeprowadzany zgodnie z ustaleniami. Przewidywany koniec prac - maj.

HOME

KAMERA ONLINE

AKTUALNOŚCI

CIEKAWOSTKI

KONTAKT

Jurata apartamenty, pokoje,kwatery,tanie noclegi w Juracie

USŁUGI

ATRAKCJE

Projekt i realizacja:  nadmorzem.eu

REALIZACJE

OFERTA

KONTAKT

O NAS

POLITYKA PRYWATNOŚCI